• Slajd3.png
  • Slajd2.png
  • slajd1.png
  • Slajd4.png

"Skarga na czynności egzekucyjne w administracyjnym postępowaniu egzekucyjnym"

Skarga na czynności egzekucyjne w administracyjnym postępowaniu egzekucyjnym

Angelika Drelichowska jest doktorantką w Instytucie Nauk Administracyjnych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikantką Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Na co dzień zajmuje się prawem administracyjnym - w szczególności zakresem opisanym w wydanej właśnie książce "Skarga na czynności egzekucyjne w administracyjnym postępowaniu egzekucyjnym".

 

Publikacja jest szczególnie interesująca ponieważ bazuje na wynikach badań prowadzonych na Wydziale Prawa, Administracji, i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego a finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny (projekt badawczy „Akademia Rozwoju – kluczem wzmocnienia kadr polskiej gospodarki”).

 

Autorka jest praktykiem prowadzącym specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa i postępowania podatkowego oraz administracyjnego postępowania egzekucyjnego przez co jej publikacja nabiera szczególnej wartości. Publikacja stanowi zbiór interesujących informacji na temat skargi na czynności egzekucyjne - gorąco polecamy.

Książka dostępna w sprzedaży.


Cena: 35 zł


Więcej informacji w naszym katalogu.

Używamy technologi ciasteczek aby ulepszyć działanie naszej strony i Twoje wrażenie o niej, kiedy z niej kożystasz. Ciasteczka umożliające podstawowe działanie stony, zostały już wysłane. Aby dowiedzieć się więcej o technologi ciasteczek, zobacz naszę Politykę Prywatności.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.