• slajd1.png
  • Slajd3.png
  • Slajd4.png
  • Slajd2.png

"New Eastern Europe - On Conflict and Reconciliation"

 

New Eastern Europe – On Conflict and Reconciliation

Z dumą informujemy o ukazaniu się nowego numeru "New Eastern Europe – On Conflict and Reconciliation". Najnowszy numer poświęcony jest konfliktowi i pojednaniu. Analiza opisywanych pojęć jest wyważona, aspiruje do bycia obiektywną i zaprasza nas w intelektualną podróż do krainy faktów.


Judy Dempsey z Carnegie Europe, Oleg Kozłowski, Mychajło Czerenkow, Stefan Auer, Paweł Kowal, to tylko część autorów prezentujących wiedzę niezbędną do zrozumienia otaczającego nas świata. Wyzwania stojące przed Europą, konflikt ukraińsko-rosyjski, Partnerstwo Wschodnie - tematy te są jedną z osi dzisiejszej polityki międzynarodowej, dlatego też warto się z nimi zapoznać.


Dodatkowo w numerze: „Tadeusz Kantor. Inspiracja i dziedzictwo” – blok tekstów poświęcony życiu i twórczości Tadeusza Kantora, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli awangardy w teatrze polskim. Gorąco polecamy!

 

Używamy technologi ciasteczek aby ulepszyć działanie naszej strony i Twoje wrażenie o niej, kiedy z niej kożystasz. Ciasteczka umożliające podstawowe działanie stony, zostały już wysłane. Aby dowiedzieć się więcej o technologi ciasteczek, zobacz naszę Politykę Prywatności.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.