• Slajd4.png
  • slajd1.png
  • Slajd3.png
  • Slajd2.png

STUDIA BLISKOWSCHODNIE Nr 1(8)/2015

Studia Bliskowschodnie nr 1(8) 2015

Najnowszy numer Studiów Bliskowschodnich poświęcony jest w całości Turcji.

Z artykułu Aleksandry Wilczury: "Quo vadis, Turcjo?":

"Rok 2014 minął w Polsce w cieniu obchodów 600-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych z Turcją. Zrealizowano je pod patronatem Premiera Donalda Tuska oraz Ministerstw Spraw Zagranicznych RP i Turcji na mocy podpisanej 26 marca 2013 roku w Warszawie Deklaracji Intencji przez ówczesnych ministrów spraw zagranicznych – Radosława Sikorskiego (1963 – ) i Ahmeta Davutoğlu (1959 – ). Z tej okazji w obu krajach zorganizowano liczne wystawy, koncerty, pokazy filmów, promocje książek oraz wykłady o tematyce tureckiej w Polce i polskiej w Turcji. Do najbardziej spektakularnych należały wystawy Ottomania. Osmański Orient w sztuce renesansu zaprezentowana w Muzeum Narodowym w Krakowie oraz Orientalizm w sztuce polskiej w Muzeum Pera w Stambule (24.10.2014 – 18.01.2015), przygotowana we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie".


Cena

Wersja elektroniczna 12,30 zł

Wersja papierowa 20,00 zł

Zamówienia należy składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wersja elektroniczna przesyłana jest w wersji nieedytowalnej i niedrukowalnej w terminie 24 h od momenty złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty na wskazane konto.

Wersja papierowa wysyłana jest kurierem w terminie 24 h od momenty złożenia zamówienia oraz dokonania wpłaty na wskazane konto.

Formy przesyłki:
Poczta Polska
Kurier GLS
InPost

 

 

Używamy technologi ciasteczek aby ulepszyć działanie naszej strony i Twoje wrażenie o niej, kiedy z niej kożystasz. Ciasteczka umożliające podstawowe działanie stony, zostały już wysłane. Aby dowiedzieć się więcej o technologi ciasteczek, zobacz naszę Politykę Prywatności.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.