• Slajd4.png
  • Slajd2.png
  • Slajd3.png
  • slajd1.png

Stagnacja czy rozwój? Przemiany operacji pokojowych we współczesnym świecie

Sezon wydawniczy rozpoczynamy od propozycji Dr Krzysztofa Tlałki z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podejmuje on temat operacji pokojowych we współczesnym świecie. 

Fragment recenzji: 

"Monografia przygotowana przez dr Krzysztofa Tlałkę, badacza z zakresu komunikacji i dyplomacji publicznej, dotyczy niezwykle istotnego problemu z obszaru stosunków międzynarodowych oraz politologii, jaki stanowią operacje pokojowe inicjowane i koordynowane przez Organizację Narodów Zjednoczonych w różnych miejscach świata dotkniętych konfliktami zbrojnymi. (…) Należy uznać tę inicjatywę naukową za wysoce trafne posunięcie wydawnicze, które w znacznym stopniu przyczyni się do poszerzenia wiedzy potencjalnych odbiorców i badaczy zainteresowanych problematyką utrzymania pokoju w regionach konfliktów. Biorąc pod uwagę zawartość pracy, jak i jakość naukowej analizy, monografia może stanowić wartościowy podręcznik dla studentów stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa narodowego, politologii, a także komunikacji społecznej"

dr hab. Teresa Sasińska-Klas, prof. UJ

Używamy technologi ciasteczek aby ulepszyć działanie naszej strony i Twoje wrażenie o niej, kiedy z niej kożystasz. Ciasteczka umożliające podstawowe działanie stony, zostały już wysłane. Aby dowiedzieć się więcej o technologi ciasteczek, zobacz naszę Politykę Prywatności.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.